Mertur Hotel Hakkında

Bulunduğu bölgeyi tanımlayan harika bir yer...


Mer-Tur Otel 2000 yılından bu yana turizm sektöründe tecrübesi ve kaliteli hizmetini 16. yılında da, uluslararası çağdaş otelcilik anlayışı, kesintisiz değişim ve atılım ilkesiyle birleştirerek 3 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımla profesyonel hizmet vermektedir.

Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal imkanlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Mer-Tur, şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzakta, evinizi aratmayacak konfor ve huzurla hizmette fark oluşturmaktadır.

16 yıllık tecrübe, profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışı ile Mer-Tur Otel ailesi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız. Mer-Tur markasını, sektörün en üst seviyelerine getirmek için olan tüm uğraşılarımız, vizyonumuzu büyütmektedir. İş ortaklarımızın ve misafirlerimizin hayallerinin üzerinde bir servis sunumu ve görevlilerimizin sizin arzularınızı gerçekleştirmelerine yardımcı oluşu otelimizin önemle üzerinde durduğu bir misyondur. Mertur, güven, kalite, sürekli gelişim, dürüstlük, ekip Ruhu, beklentilerin üzerine çıkma ve sadakat gibi konulara daha titizlikle yaklaşmaktadır.

İMKANLARIMIZ

İMKANLARIMIZ